Kursy i szkolenia biznesowe

Szkolenia i kursy biznesowe dla specjalistów z branży beauty

Zastanawiasz się, jak skutecznie sprzedawać więcej produktów w salonie fryzjerskim? Przedstawiamy szkolenia biznesowe dla fryzjerów w przystępnej formie warsztatowej. Wiemy, że rekomendacja produktów kosmetycznych może przysparzać wielu kłopotów. Klient może mieć poczucie, że jest na coś naciągany, co wpływa na jego zadowolenie oraz decyzję o kolejnej wizycie. Nasze kursy biznesowe dla fryzjerów pomogą Ci się z tym uporać! Szkolenia biznesowe dla fryzjerów oraz kosmetologów są dedykowane osobom, które borykają się z trudnościami w rekomendacji i sprzedaży produktów do pielęgnacji domowej.

 
Tytuł: Ekspert sprzedaży w salonie – Szkolenie stacjonarne
Lokalizacja i Termin: Zapisz się  
Opis: Pielęgnacja domowa to nieodzowny element każdego zabiegu kosmetycznego oraz usługi fryzjerskiej. Przedłuża rezultat zabiegu/usługi, a prowadzona regularnie sprawia, że skóra i włosy są odżywione i wyglądają pięknie przez cały czas. Jednak rekomendowanie produktów do pielęgnacji domowej sprawia nie jednemu specjaliście problem. Nikt nie chce być odebrany jako osoba narzucająca się lub wciskająca na siłę kosmetyk. Nauczeni doświadczeniem wynikającym z wizyt w wielu salonach w Polsce zauważyliśmy, że jest to problem globalny. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie szkolenia podczas którego poznasz nie tylko techniki sprzedaży ,ale również sposoby, dzięki którym pozbędziesz się strachu i naturalnie zaczniesz polecać pielęgnację domową.
Szkolenie ma charakter warsztatowy, podczas którego wykonywane są różne ćwiczenia utrwalające zdobytą wiedzę.
Dla kogo: Dla każdego specjalisty branż beauty, który boryka się z problemem rekomendacji i sprzedaży produktów do pielęgnacji domowej.

Program: 

Czas trwania:

– profil specjalisty branży beauty vs proces sprzedaży produktów detalicznych i usług
– klient w salonie  od początku wizyty do jej końca  
– dlaczego nie sprzedaję? – motywatory dla specjalisty
– rola recepcji w procesie sprzedaży produktów i usług 
– ćwiczenia interaktywne 

1 dzień, od 10 do 16

Zapewniamy: – materiały merytoryczne
– certyfikat ukończenia szkolenia
– ciepłe i chłodne napoje
– dobrą atmosferę
Zabierz ze sobą: – dobry humor
Cena: Zapytaj o cenę już teraz! 
Wolisz odbyć indywidualne szkolenie? Jest taka możliwość! Zgłoś to w formularzu kontaktowym przy zapisie na szkolenie.
 
 

Szkolenia i kursy biznesowe dla specjalistów z branży beauty

W odpowiedzi na problemy sprzedażowe w salonach beauty, stworzyliśmy certyfikowaneszkolenia biznesowe dla kosmetyczek, fryzjerów i innych specjalistów. Podczas kursu poznasz różne techniki sprzedaży i dowiesz się, które są najskuteczniejsze w zależności od sytuacji i typu klienta. Część warsztatowa polega na praktycznych ćwiczeniach interaktywnych, wktórych trakcie pozbędziesz się strachu, a rekomendowanie produktów zacznie przychodzić Ci z łatwością. Warsztaty pomogą Ci gruntownie utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę. Nasze kursy biznesowe dla kosmetyczek, fryzjerek i kosmetologów są zaplanowane na 6 godzin intensywnego szkolenia, dzięki czemu szybko dokształcisz swój personel pod okiem fachowców. Przygotowaliśmy dla Ciebie również kompleksowe szkolenia fryzjerskie oraz profesjonalne szkolenia kosmetyczne, podczas których zgłębisz tajniki specjalistycznej wiedzy prosto od specjalistów z branży beauty.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź terminarz pozostałych szkoleń, takich jak kurs fryzjerski prowadzony przez ekspertów. Zapisz się na szkolenie biznesowe lub skorzystaj z indywidualnych warsztatów w Twoim salonie– skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy.